Tým Chadbalon

chadbalonchadbalon

Mgr. Michal Kubát

majitel společnosti, pilot – instruktor  |  Vévoda z Bykoše

Narozen 1962 v Praze, absolvent PedFUK, nyní soukromý podnikatel, nezávislý režisér, kameraman, fotograf, technický potápěč, námořní kapitán a v neposlední řadě profesionální pilot a instruktor horkovzdušných balónů.

Od roku 2006 se věnuje horkovzdušným balónům, zakládá balónovou firmu „Chadbalon“ a postupně se stává  pilotem, instruktorem a certifikovaným technikem balónů Cameron, Kubíček a Ultramagic. Od roku 2010 zastupuje v ČR největšího výrobce balónu na světě – firmu Ultramagic Balloons. V letech 2012-14 působí jako vicepresident Českého balónového svazu. S horkovzdušným balónem se pravidelně účastní mistrovských soutěžích u nás i v zahraničí. V roce 2010 se pokouší o přelet Albánské Tirany. Se svou manželkou Petrou provádí v roce 2011 přesný přelet Sněžky a v roce 2012 – jako první v historii – rekordní přelet Vysokých a Nízkých Tater.  V zimním období se pravidelně účastní balónových přeletů rakouských Alp. Vznikají tak další expedice, filmové záznamy a fotografie z prostředí balónového létání.

Mám nejkrásnější chlapskou posádku na světě !!!
chadbalonchadbalon

Mgr. Kristýna Kubátová nyní už Lančaričová

pilot  |  Komtesa z Blažimi

Narozena 1991 v Praze, absolventka TUL Liberec, dále potápěčka, volejbalistka, instruktorka lyžování a vášnivá pilotka horkovzdušného balónu s komerční a závodní licencí, členka Českého balónového svazu a zároveň jeho tisková mluvčí a správce jeho sociálních sítí a webových stránek a také matka dvou malých balonářů.

Při bakalářském studiu na Technické univerzitě v Liberci obor geografie a tělesná výchova bylo tématem její bakalářské práce Proudění vzduchu v zemské atmosféře a jeho vliv na směr a rychlost letu horkovzdušných balónů (k náhledu zde). Úspěšně dokončila magisterské studium a její diplomová práce se zaměřuje na metodiku výuky TV na základních školách.

Má za sebou nemalé sportovní úspěchy v balónovém létání. Pravidelně se účastní Mistrovství ČR v balónovém létání, v roce 2017 reprezentovala ČR na Mistrovství Evropy žen v Polsku a  mezinárodní soutěži CUP v Maďarsku. V roce 2018 byla nominována na Mistrovství Světa v balónovém létání, které bude probíhalo v Polsku v okolí města Naleczow. V roce 2022 se po mateřské dovolené vrátila do soutěžního pole jako 1. vícemistryně ČR v ženské kategorii.

Kde ji potkáte okolo balónu?
Nejčastěji ji potkáte jako pilotku v koši našeho VIP balónu Chadík, případně jako kopilotku v našem větším balónu Chad.

Mysli a žij pozitivně!
chadbalonchadbalon

Petra Kubátová

chadbalon tým, doprovod, organizace letů  |  Vévodkyně z Bykoše

Narozena 1967 v Praze, nejlepší celoživotní asistentka svého muže a stínová ředitelka naší balónové firmy!

Svého manžela doprovází ve všech jeho činnostech. Ať už pod vodou jako buddy potápěč, ve vzduchu jako navigátorka na mezinárodních soutěžích, tak jako fotografka a asistentka kamery při natáčení firemních či dokumentárních filmů. V naší firmě se stará zejména o komunikaci se zákazníky, dále jako webmaster pečuje o stav a  aktualizaci webových stránek Chadbalon a připravuje pro Vás letenky s dárkovými texty.

Kde ji potkáte okolo balónu:
Všude! Ale především v doprovodném vozidle, které jede pod balónem a dohlíží na něj ze země. Během doprovodu zvládá ještě fotit a natáčet a po přístání svým vrozenýn šarmem působí na né vždy dobře naladěné majitele pozemků, na kterých balón přistál .

I pro Vás je dobré, že mám ráda mapy!
misa1chadbalon

Michaela Kubátová nyní už Trybulová, BcA.

chadbalon tým, doprovod  |  Komtesa z Fanna

Narozena 1990 v Praze, absolventka oboru Fine Art and Experimental Media na Prague College. Momentálně pracuje jako freelance multimedia designer. Stará se o „grafickou ladnost“ značky Chadbalon,  má na svědomí i tyto přehledné www-stránky, vymýšlí  pro nás  firemní oblečení a spolu se svou vlastní důsledností,  úsměvem a pozitivním přístupem je nenahraditelným členem našeho týmu. Mezi její největší koníčky, kromě práce, patří snowboarding, videomapping a potápění.

Kde ji potkáte okolo balónu:
V současné době ji již moc u balónů neuvidíte. Má rovněž 2 malé děti a hlavně je majitelkou prosperující firmy Colordot, věnující se potisku textilu a reklamních předmětů. Stále však z povzdálí dohlíží na naše webové stránky.

Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete.