Tým Chadbalon

Mgr. Michal Kubát

majitel společnosti, pilot  |  Vévoda z Bykoše

Narozen 1962 v Praze, absolvent PedFUK, nyní soukromý podnikatel, nezávislý režisér, kameraman, fotograf, technický potápěč, námořní kapitán a v neposlední řadě profesionální pilot a instruktor horkovzdušných balónů.

Od roku 2006 se věnuje horkovzdušným balónům, zakládá balónovou firmu „Chadbalon“ a postupně se stává  pilotem, instruktorem a certifikovaným technikem balónů Cameron, Kubíček a Ultramagic. Od roku 2010 zastupuje v ČR největšího výrobce balónu na světě – firmu Ultramagic Balloons. V letech 2012-14 působí jako vicepresident Českého balónového svazu. S horkovzdušným balónem se pravidelně účastní mistrovských soutěžích u nás i v zahraničí. V roce 2010 se pokouší o přelet Albánské Tirany. Se svou manželkou Petrou provádí v roce 2011 přesný přelet Sněžky a v roce 2012 – jako první v historii – rekordní přelet Vysokých a Nízkých Tater.  V zimním období se pravidelně účastní balónových přeletů rakouských Alp. Vznikají tak další expedice, filmové záznamy a fotografie z prostředí balónového létání.

Mám nejkrásnější chlapskou posádku na světě !!!

Mgr. Kristýna Kubátová nyní už Lančaričová

pilot  |  Komtesa z Blažimi

Narozena 1991 v Praze, absolventka TUL Liberec, dále potápěčka, volejbalistka, instruktorka lyžování a vášnivá pilotka horkovzdušného balónu s komerční a závodní licencí, členka Českého balónového svazu a zároveň jeho tisková mluvčí a správce jeho sociálních sítí a webových stránek a také matka dvou malých balonářů.

Při bakalářském studiu na Technické univerzitě v Liberci obor geografie a tělesná výchova bylo tématem její bakalářské práce Proudění vzduchu v zemské atmosféře a jeho vliv na směr a rychlost letu horkovzdušných balónů (k náhledu zde). Úspěšně dokončila magisterské studium a její diplomová práce se zaměřuje na metodiku výuky TV na základních školách.

Má za sebou nemalé sportovní úspěchy v balónovém létání. Pravidelně se účastní Mistrovství ČR v balónovém létání, v roce 2017 reprezentovala ČR na Mistrovství Evropy žen v Polsku a  mezinárodní soutěži CUP v Maďarsku. V roce 2018 byla nominována na Mistrovství Světa v balónovém létání, které bude probíhalo v Polsku v okolí města Naleczow. V roce 2022 se po mateřské dovolené vrátila do soutěžního pole jako 1. vícemistryně ČR v ženské kategorii.

Kde ji potkáte okolo balónu?
Nejčastěji ji potkáte jako pilotku v koši našeho VIP balónu Chadík, případně jako kopilotku v našem větším balónu Chad.

Mysli a žij pozitivně!

Petra Kubátová

chadbalon tým, doprovod, organizace letů  |  Vévodkyně z Bykoše

Narozena 1967 v Praze, nejlepší celoživotní asistentka svého muže a stínová ředitelka naší balónové firmy!

Svého manžela doprovází ve všech jeho činnostech. Ať už pod vodou jako buddy potápěč, ve vzduchu jako navigátorka na mezinárodních soutěžích, tak jako fotografka a asistentka kamery při natáčení firemních či dokumentárních filmů. V naší firmě se stará zejména o komunikaci se zákazníky, dále jako webmaster pečuje o stav a  aktualizaci webových stránek Chadbalon a připravuje pro Vás letenky s dárkovými texty.

Kde ji potkáte okolo balónu:
Všude! Ale především v doprovodném vozidle, které jede pod balónem a dohlíží na něj ze země. Během doprovodu zvládá ještě fotit a natáčet a po přístání svým vrozenýn šarmem působí na né vždy dobře naladěné majitele pozemků, na kterých balón přistál .

I pro Vás je dobré, že mám ráda mapy!

Michaela Kubátová nyní už Trybulová, BcA.

chadbalon tým, doprovod  |  Komtesa z Fanna

Narozena 1990 v Praze, absolventka oboru Fine Art and Experimental Media na Prague College. Momentálně pracuje jako freelance multimedia designer. Stará se o „grafickou ladnost“ značky Chadbalon,  má na svědomí i tyto přehledné www-stránky, vymýšlí  pro nás  firemní oblečení a spolu se svou vlastní důsledností,  úsměvem a pozitivním přístupem je nenahraditelným členem našeho týmu. Mezi její největší koníčky, kromě práce, patří snowboarding, videomapping a potápění.

Kde ji potkáte okolo balónu:
V současné době ji již moc u balónů neuvidíte. Má rovněž 2 malé děti a hlavně je majitelkou prosperující firmy Colordot, věnující se potisku textilu a reklamních předmětů. Stále však z povzdálí dohlíží na naše webové stránky.

Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube
PersonalTrainerCertification.us
Průvodce nákupem letenky
ChadBalon logo

"Když ptáčka lapají, pěkne mu zpívají." aneb nenechte se napálit!

Průvodce nákupem letenky Vám zašleme na Váš email.