POWERTEC – pro bezpečnější lety balónem

balónové létání MČR 2016
Balónové létání – 20. Mistrovství ČR 2016
8. září 2016
Markýza v horkovzdušném balónu
30. ledna 2017

POWERTEC – pro bezpečnější lety balónem

POWERTEC – pro bezpečnější lety balónem

POWERTEC – pro bezpečnější lety balónem ve zhoršeném počasí

Přijímáme objednávky na přístroj Powertec – detektor elektrického vedení pro horkovzdušné balony. Oba dva naše balony jsou pro novou sezonu 2017 vybaveny tímto zařízením firmy Ultramagic, největšího světového výrobce horkovzdušných balonů a příslušenství, kterého v ČR výhradně zastupujeme.
Tento přístroj detekuje vedení vysokého i nízkého napětí na vzdálenost cca 300 m. Detekce vedení je na přístroji indikována zvukově a barevnými LED diodami. Pro pohodlí pilota a posádky koše balonu jsou obě indikace volitelně nastavitelné. Powertec je standardně dodáván s jednou anténou, která se vplétá do koše a příslušenstvím včetně velkro pásky a baterií. Pro použití jednoho přístroje na více koších je možné doobjednat příslušný počet antén. Cena přístroje se bude pohybovat kolem 300 EUR.

Zařízení je významným bezpečnostním doplňkem zvláště při přistávacím manévru, kdy balón letí nízko nad terénem a hrozí nebezpečí přehlédnutí elektrického vedení nebo při přistání do větrného stínu např. za hranou lesa, kde právě elektrické vedení vidí pilot na poslední chvíli nebo při nuceném opožděném přistání za šera při večerních letech. Pilot ocení Powertec i v dalších případech – přistání do údolí se zbytky mlhy, při nočních letech nebo při alpských přeletech, kdy je pilot nucen přistát do údolí nečekaně zavřeném mlhou. Používání tohoto přístroje významně zvyšuje bezpečnost letů.

Před uvedením do prodeje bylo zařízení výrobcem 3 roky pečlivě testováno a připomínkováno testovacími piloty. Důrazně však upozorňujeme, že nenahrazuje oči pilota a nezbavuje pilota plné zodpovědnosti za bezpečné provedení letu horkovzdušným balonem.
Jak přístroj pracuje můžete shlédnout ZDE

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube
PersonalTrainerCertification.us
Průvodce nákupem letenky
ChadBalon logo

"Když ptáčka lapají, pěkne mu zpívají." aneb nenechte se napálit!

Průvodce nákupem letenky Vám zašleme na Váš email.