Nebojte se přistání horkovzdušným balónem

festo
Chadbalon s týmem Festo!
1. června 2015
Splněné dětské přání
Splněné dětské přání – Teddýsek v oblacích
27. září 2015

Nebojte se přistání horkovzdušným balónem

Přistání balónem Chad

Přistání balónem je jednou z častých obav našich pasažérů. Není to ale žádná věda!

Důležité je držet se pokynů pilota. Při přistání balonem nevystrkujte ruce, schovejte foťáky, přikrčte se a bude to pro Vás hračka! Maximálně můžete dopadnout jako pasažéři na obrázku a po přistání se ocitnete v pohodlné poloze – v leže – vedle svého spolupasažéra. No není to paráda?

Již před letem i během letu samotného Vás pilot nebo letuška poučí, jak se chovat při přistání. V našem týmu pasažéry seznamujeme se dvěmi přistávacími polohami. V první pozici je očekávano klidné přistání a pasažérům stačí se v koši jen přikrčit a chytit se textilních madel uvnitř koše. Kóje v balónu Chad jsou vypolstrovány a tak se i při nárazu opřete do měkkého. Přistávací pozici číslo dvě můžete vidět na obrázcích níže a obvykle se trénuje za letu. Spočívá v tom, že se pasažéři zcela schovají do kójí tak, aby byli chráněni. Tato pozice se používá při přistání v silnějším větru.

Náš profesionální pasažérský koš u balónu Chad je rozdělen do pěti kójí – jedna je určena pro pilota a palivo a zbylé čtyři kóje jsou pro pasažéry. Pasažéři jsou tak od sebe odděleni a nemůžou se vzájemně zranit (zalehnout, pošlapat, apod.), jako je tomu u jiných košů, kde je ve společné kóji namačkáno 6 – 7 pasažérů -:)

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube
PersonalTrainerCertification.us
Průvodce nákupem letenky
ChadBalon logo

"Když ptáčka lapají, pěkne mu zpívají." aneb nenechte se napálit!

Průvodce nákupem letenky Vám zašleme na Váš email.