Vyhlídkové lety balónem

Vyhlídkové lety balónem je možné provést téměř po celé České republice, mimo místa, která jsou vyhrazena pro speciální letecký provoz – /dočasně rezervované nebo zakázáné prostory/. Nejoblíbenějšími místy pro vyhlídkové lety balonem je oblast Benešovska a Posázaví se zámkem Konopiště.  Žádané jsou také lety balonem v srdci Českého ráje, kde létáme nad hradem Trosky, zámkem Hrubá Skála a někdy doletíme až za zámek Sychrov. Na přání pak můžeme odstartovat z Vašeho místa a přeletět Vaši vesničku , město, horu, vodní plochu nebo jiný prostor, nad kterým se chcete porozhlédnout.

Vyhlídkové lety balónem nad Konopištěm

Let balónem Konopiště je díky své poloze nejžádanější a nejbezpečnější lokalitou v blízkosti Prahy, po dálnici jste na místě do třiceti minut. Odpolední vyhlídkové lety balónem na Konopišti je možné tak realizovat pohodlně i ve všedních dnech po návratu ze zaměstnání. Z Prahy a zpět  Vás na lokality zdarma dopravíme.

vyhlídkové lety balónem
vyhlídkové lety balónem
vyhlídkové lety balónem
vyhlídkové lety balónem

Možné jsou i vyhlídkové lety Praha, lety balónem nad Českým Středohořím, Lužickými horami nebo Krkonošemi

V případě vašeho přání poletíme nad vaší chaloupkou či domem, tak abyste se mohli podívat na svá známá místa z koše našeho balónu.