Vyhlídkové lety balónem

Vyhlídkové lety balónem je možné provést téměř po celé České republice, mimo místa, která jsou vyhrazena pro speciální letecký provoz – /dočasně rezervované nebo zakázáné prostory/. Nejoblíbenějšími místy pro vyhlídkové lety balonem je oblast Benešovska a Posázaví se zámkem Konopiště.  Žádané jsou také lety balonem v srdci Českého ráje, kde létáme nad hradem Trosky, zámkem Hrubá Skála a někdy doletíme až za zámek Sychrov. Na přání pak můžeme odstartovat z Vašeho místa a přeletět Vaši vesničku , město, horu, vodní plochu nebo jiný prostor, nad kterým se chcete porozhlédnout.

Vyhlídkové lety balónem nad Konopištěm

Let balónem Konopiště je díky své poloze nejžádanější a nejbezpečnější lokalitou v blízkosti Prahy, po dálnici jste na místě do třiceti minut. Odpolední vyhlídkové lety balónem na Konopišti je možné tak realizovat pohodlně i ve všedních dnech po návratu ze zaměstnání. Z Prahy a zpět  Vás na lokality zdarma dopravíme.

vyhlídkové lety balónem
vyhlídkové lety balónem
vyhlídkové lety balónem
vyhlídkové lety balónem

Možné jsou i vyhlídkové lety Praha, lety balónem nad Českým Středohořím, Lužickými horami nebo Krkonošemi

V případě vašeho přání poletíme nad vaší chaloupkou či domem, tak abyste se mohli podívat na svá známá místa z koše našeho balónu.

Na mapce dole si můžete prohlédnout fotografie z lokalit, ze kterých jsme již startovali.

[vyhlidkove_lety_mapa height=“800″]

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube
PersonalTrainerCertification.us
Průvodce nákupem letenky
ChadBalon logo

"Když ptáčka lapají, pěkne mu zpívají." aneb nenechte se napálit!

Průvodce nákupem letenky Vám zašleme na Váš email.