Let balonem Konopiště

Let balonem Konopiště – atraktivní lokalita blízko Prahy

Let balonem Konopiště je jednou z nejatraktivnějších lokalit v ČR s rychlou dostupností z Prahy. Je jednou z prvních lokalit, kde jste mohli vidět létat naše balóny. Protože se jedná o naší domácí lokalitu , máme pro naše klienty  při nákupu letenek speciální slevy.

Let balonem na Konopišti stihnete i ve všední dny, v létě startujeme až kolem 19 hodiny. Pro svou rychlou dostupnost z Prahy (cca 25 min.) a malebnou kopcovitou krajinou s mnoha rybníky, lesy, vesničkami, zámky a zříceninami je našimi klienty zatím nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším místem. Zároveň poskytuje i nadstandardní možnosti pro bezpečné přistání balónu díky mnoha loukám a polím v širokém okolí. Nemusíme tak čekat na konkrétní směr větru, jako je tomu například při letu balónem u Karlštejna. Z těchto důvodů startuje velmi často v blízkosti Konopiště i většina ostatních balónových firem. Díky tomu se  stává, že letí několik balónů najednou, které doplní okolní malebnou krajinu o velmi atraktivní prvek – zvláště pro fotografy v koši balónu.

Let balonem je ideální spojit s návštěvou zámku Konopiště, můžete navštívit zámeckou zahradu, pozdravit živého zámeckého medvěda Jirku, který sem přicestoval ze Zlína a pak se už jen těšit na podvečerní let.

Kde se sejdeme ?

S našimi klienty se zpravidla scházíme na parkovišti u Kauflandu v Benešově, kde si necháte svá auta. Naším terénním mikrobusem vás pak všechny převezeme na místo startu balónu.

Co uvidíte po startu balonu ?

Hned po startu balónu, jen co se vynoříte nad stromy, Vás okouzlí zámek jako na dlani s přilehlou zámeckou zahradou a rybníkem do tvaru podkovy, na který hned navazuje Jarkovický rybník. Při letu na východ zažijete let nad městem Benešovem, po jeho přeletu pokračujete přes lesy plné zvěře k zámku Jemniště.

Na jihovýchodní vítr poletíte směrem na Týnec nad Sázavou, kde Vás okouzlí krásná rozmanitá krajina s meandry řeky Sázavy, kterou je možné několikrát přeletět. Na čistý východní vítr přeletíte nejvyšší Neštětickou horu, spoustu rybníků, lesů, kopců a vesniček. Přistáváme většinou za Neveklovem ale občas přeletíme i přes vodní nádrž Slapy. Při letu balónu na jih uvidíte jedno z největších golfových hřišť ve středočeském kraji, následně přeletíte letiště Nesvačily s pohledem na startující a přistávající letadla, pro která je balón sympatickým objektem pro oblet – pilot letounu nám pak většinou zamává křídly a letí pryč. Dá se doletět až k Sedlčanům, Voticím nebo k městu Sedlec-Prčice. Při letu směrem na Prahu přeletíte řeku Sázavu, Poříčí nad Sázavou nebo Čerčany.

Ať se jedná o jakýkoliv směr letu balonu od zámku Konopiště, vždy se jedná o jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Po přistání balónu si pak všichni u skleničky šampaňského plně vychutnávají nezapomenutelnou atmosféru večerního letu.

let balonem Konopiště
let balonem Konopiště

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube
PersonalTrainerCertification.us
Průvodce nákupem letenky
ChadBalon logo

"Když ptáčka lapají, pěkne mu zpívají." aneb nenechte se napálit!

Průvodce nákupem letenky Vám zašleme na Váš email.