Let balonem pro dva až čtyři na přání

Let balónem pro dva až čtyři ve VIP balonu

Každý člověk zná velmi dobře místo ve kterém se narodil nebo dlouhou dobu žije. Většinou má svůj kraj prochozený pěšky, projetý na kole či v autě, ale málokdo jej zná z ptačí perspektivy. I známý kraj z výšky vypadá úplně jinak. Poprvé se každý člověk snaží rychle zorientovat, najít výrazné prvky v terénu, zjistit nad čím že to vlastně letí a všechno si to pak v hlavě pospojovat a seřadit. Zprostředkujeme Vám tento úžasný pohled z košů našich balónů. Na poznávání shůry je spousta času, balón letí s větrem relativně pomalu na to, abyste si mohli svá milovaná místa nafotit či natočit kamerou.

Trasu letu můžete sledovat i na digitální mapě pilota a upřesňovat si tak pozici. Tichý let balónu jen občas naruší hořák, pomocí kterého pilot drží balón v požadované hladině. Můžeme letět velmi nízko ale i velmi vysoko (1500 m n.m.) – jak si budete přát. Pokud budete chtít, zašleme Vám fotky i GPS trajektorii letu, kterou si pak můžete znovu prohlédnout v počítači a nad fotomapou si vše znovu upřesnit a připomenout si svůj let balónem pro dva.

Let můžeme naplánovat jen pro užší skupinku max.2-4 osoby v našem VIP balónu, můžete si užít i prodlouženého letu na 2 hodiny (pouze pro 2 osoby) s občerstvením – všechno záleží jen na Vašich požadavcích.

Let balónem na přání s balonem Chad

Pro větší rodinu, partičku, teambuildingové akce apod. máme připravený velmi pohodlný koš o kapacitě 8 osob, se kterým přijedeme na Vaše požadované místo nebo společně připravíme nějaký zajímavý přelet např. Sněžky, Milešovky, Českého středohoří, Lužických hor či měst jako je např. let balonem nad Prahou. Těšíme se na Vás! Naše rodinná firma udělá maximum pro Vaší spokojenost.

let balónem pro dva

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube
PersonalTrainerCertification.us
Průvodce nákupem letenky
ChadBalon logo

"Když ptáčka lapají, pěkne mu zpívají." aneb nenechte se napálit!

Průvodce nákupem letenky Vám zašleme na Váš email.