Napsali jste nám

Vážené baronky/baroni, hraběnky/hrabata, vévodkyně/vévodové a komtesy a vikomti, děkujeme Vám za emaily a sms, které náš vždy moc potěší … Budeme se těšit na další společný let!
Váš tým Chadbalon

3.4.2024
Dobrý den, Kubátovi, ještě jednou moc děkujeme za nevšední zážitek – vzduchoplavba horkovzdušným balonem. Byla to doopravdy plavba. Krásný relax!! Díky také za fotky, je to milá vzpomínka. Jste skvělí, budu Chadbalon vřele doporučovat. Jiřina Š. a spol.

25.9.2023
Dobrý den, děkuji za fotky v plném rozlišení a ještě jednou děkujeme za krásný let nad Českým rájem. Byl to s vámi po deseti letech od prvního letu opět krásný zážitek k našemu 35. výročí a k 6. narozeninám vnučky. Jste profíci 😊.
Baron Petr a baronka Blanka z Bílkovic a komtesa Nina ze Stružince

24.9.2023
Dobry vecer, šlechta zdravi šlechtu🥰. Moc děkujeme za fotografie, taky děkujeme za skvělý zážitek, furt ho mám zarytý v paměti.
Kdyby jsme se rozhodli, nějakou fotku vytisknout, určitě vám napíšu, moc děkuji. Ještě jednou děkujeme za vše a přejeme vám, ať se vám daří. Baroni z Ovčárek🙏🏽😁

15.9.2023
Dobrý den, moc Vám děkujeme za včerejší doslova životní zážitek 😊 Už jsem koukal na fotky a jsou opravdu mnohem lepší, než jaké jsme pořídili sami – nehledě na ty ze zdola. Mohu Vás tedy poprosit o jejich zaslání přes uschovna.cz v lepší kvalitě? Děkuji Vám a srdečně zdravím! Lukáš K. z Vršků u Nazdic

25.8.2023
Dobrý den , ještě jednou moc děkujeme za krásný zážitek. Fotografie jsou pěkné všechny a pokud nám je můžete poslat přes úschovnu budeme rádi. Mějte se fajn Hrabě Jiří z Ježova 😊

20.8.2023
Dobrý den! Moc díky 🙂 Byl to pro nás opravdu moc hezký zážitek! Mějte se fajn! Kateřina T.

14.8.2023
Dobrý večer paní Kubátová, už jsme si nad fotkami zavzpomínali a poprosíme Vás o jejich zaslání v lepším rozlišení. Manželka by nejraději všechny. Obdivovali jsme vaši sehranost s manželem. Palec nahoru. Děkujeme a přejeme ať se daří. Zdravíme oba. Věra a Mirek O.

10.7.2023
Dobrý den, prosím o zaslání fotek z letu. Chci vám ještě jednou poděkovat za krásné zážitky. Věřím že se ještě uvidíme a podíváme se na jinou část naší země z výšin. Pěkný večer přeje hraběnka Vlasta z Krusičan 😃🙌

8.7.2023
Dobrý večer Michale a Petro Kubátovi, chtěli by jsme Vám moc poděkovat za nezapomenutelný zážitek jak na zemi tak ve vzduchu!
Ať se Vám nadále daří ! Václav a Ivetka 🙂

8.7.2023
Dobrý den, MOC děkujeme za dnešní let, taťka byl nadšen a dokonce opravdu i to ráno bylo nakonec nejlepší. AŤ SE VÁM DAŘÍ!
Vladimíra Ch.

20.6.2023
Díky za vše, nejnověji za fotky. Přeji dobrý let a šťastné přistání. Hrabě Luboš ze Ktové.

5.6.2023
Dobrý den,děkujeme. Včerejší večerní let balónem byl nejen pro dědu, ale i pro nás velkým zážitkem.
S pozdravem za celou rodinu Lenka Ch.

9.10.2022
Milí Kubátovi, moc děkujeme za krásné fotky a nezapomenutelný zážitek, bylo nám s vámi opravdu moc hezky a moc jsme si let užili. A vůbec jsme se nebáli! Manžel děkuje zvláště za odbornou instruktáž během letu. Prostě super!! Moc prosíme pošlete nám fotky v lepším rozlišení, určitě si minimálně uděláme kalendář! Zdraví Šlechta z Vokova

8.10.2022
Dobrý den, paní Kubátová, pane Kubáte, moc děkujeme za příjemný zážitek a skvělou atmosféru celé balonové akce. Ráda bych Vás ještě poprosila o zaslání fotek na uvedený email přes úschovnu. Mockrát děkuji, určitě Vás budeme doporučovat dále a těšíme se někdy příště. R.K.

6.10.2022
Dobrý den, paní Kubátová, nejprve bych moc ráda poděkovala za krásný let, za super zážitek a přístup s úsměvem. Moje přání letět balonem se splnilo a zážitek to byl úžasný. A pokud bych někdy ještě zatoužila letět zase jinde určitě poletím opět s vámi.
Pokud by bylo možné získat od vás všechny fotografie ( mě nefotil foťák 😰) bylo by to skvělé a taky trasu letu a výšku?
Díky předem a dobry vítr a stálý úsměv, Hraběnka Veronika z Dráčova

14.9.2022
Poděkování : Dostala jsem úžasný dárek k 70. narozeninám: vznášet se nad Prahou v balonu. Děkuji, že jste nás bezpečně vynesli do oblak a zpět na zem. Postarali jste se mi o výjimečné zážitky a jsem ráda, že jsem vás poznala – takových nadšenců není mnoho! Šlechta z Osnice

22.8.2022
Dobrý večer, paní Kubátová. Děkujeme Vám za krásné fotky. Přejeme Vám spoustu dalších nádherných letů a spokojených klientů. My jsme oba byli nadšení. S pozdravem Jiřka a Maty Z.

18.8.2022
Dobrý den pane Kubáte, chtěla bych Vám za sebe, manžela a dceru moc a moc poděkovat za profesionální přístup a úžasný let balónem. Byly jsme moc spokojeni. Budeme Vás všude doporučovat. Dcera i manžel byly moc nadšeni a plánujeme, že s Vámi zase poletíme. Přeji Vám hodně příjemných letů bez nehody a mějte se krásně. Hezký den. Eva R.

1.8.2022
Dobrý den paní Kubátová, prosíme o zaslání odkazu na foto z našeho letu 31.7.2022. Děkujeme moc za krásný zážitek letu a panství :-). Zdraví hraběnka Jana z Betléma

1.8.2022
Dobrý den, moc děkujeme za fotky. Hlavně děkujeme za úžasné zážitky, nemělo to chybu. Určitě jsme s vámi neletěli naposled. Už jsem dala kontakty na vás, tak doufám, že z toho něco bude. Mějte se moc krásně, ještě jednou děkuji za nás oba. S pozdravem hraběnka Zuzana a hrabě Ladislav z Betléma

25.7.2022
Dobrý den, ještě jednou MOC děkujeme. Bylo to skvělé, perfektní, dokonalé .. prostě opět TOP. Rodiče pořád vypráví a děti se těší, až poprvé poletí, tak s nimi něco brzy vymyslíme. Užijte si dovolenou a zase někdy s vámi ve vzduchu. Baron Stanislav z Chrástu nad Sázavou.

13.7.2022
Ještě jednou děkujeme za nádherný zážitek, spoustu zajímavých informací a velmi profesionální a přátelský přístup. Domu jsme dorazili v pohodě a plní krásných dojmů.
Přejeme vám ještě mnoho spokojených vzduchoplavců.  Hrabě Bohumír,  hraběnka Jarmila a komtesa Marcela z Dolního Podůlší. 

25.6.2022
Dobrý den, prosím o zaslání fotografií s lepším rozlišením. Ještě jednou děkuji za krásný zážitek. Jste úžasní !!!. Děkuji Hraběnka Helena z Bělice

3.6.2022
Dobrý den paní Kubátová, ještě jednou vás musím pochválit. Jste sehraná dvojice, jak profesně, tak společensky a kamarádsky k posádce. Děkuji za ostatní za provedení třetího perfektního letu. Třeba se ještě někdy potkáme. Prosím o zaslání odkazu na fotografie. Zdraví vás šlechta z Radíče, šlechta z Drachkova a šlechta z Červeného Mlýna

20.5.2022
Dobrý den, děkujeme Vám za jedinečný zážitek a přejeme mnoho krásných letů. S pozdravem balonům zdar přejí Vévoda František z Rakovce a Vévodkyně Jiřina z Rakovce

19.5.2022
Dobrý den, děkujeme za skvělý zážitek a klidný a příjemný let. Vaše služby jsou naprosto perfektní. Zároveň si dovolím i požádat o odkaz na fotografie v lepším rozlišení. S pozdravem Jiří Š.

16.5.2022
Dobrý večer paní Kubátová, fotografie jsou nádherné. Takže pokud vás mohu požádat tak bych byla velice ráda pokud mi odkaz na fotografie v lepší kvalitě zašlete.
Jinak vám musím ještě jednou za celou naší rodinu poděkovat za překrásný let. Bylo to hrozně nádherné, krásný zážitek,krásné počasí a měli jste to úplně bezvadně zorganizované. Děkujeme moc a přejeme vám ještě mnoho hladkých přistání a spokojených pasažérů. Laštovkovi.

16.5.2022
Dobrý den paní Kubátová, děkuji Vám za informaci a za krásný zážitek. Jestli mohu poprosit o odkaz ke stažení foto v lepším rozlišení. Předem děkuji Radovan F.

16.5.2022
Dobrý den paní Kubátová, prosím o zaslání odkazu na stažení fotografií, nebo jejich zaslání přes Úschovnu. Ostatním je přepošlu. Byl to velice povedený let, i když start byl nejistý. Děkujeme a zdraví Vás František B.

6.5.2022
Dobrý den, paní Kubátová, ještě jednou děkujeme za krásný zážitek a Váš profesionální přístup. Pokud by to bylo možné, zašlete prosím odkaz na ty fotografie v lepším rozlišením, máte je moc hezké. Děkuji a ať se daří. Za celou rodinu, Honza M. Zbožnice

24.4.2022
Dobrý den, paní Kubátová, moc děkuji za krásný zážitek. Mohl bych Vás poprosit o zaslání fotografií lepším rozlišení. Moc děkuji Petr M.

18.10.2021
Dobrý den. Děkuji za zaslání dokumentace jak z balonu tak ze země a také za super zážitek. Přeji Vám mnoho hezkých letů takových jako byl ten náš. Hrabě Josef z Kabátů.

20.9.2021
Dobrý den, bylo to nádherné🙂. Mám prosbičku, pošlete nám foto v lepším  rozlišení? Děkuji. Zdeněk Ž.

20.9.2021
Dobrý den, fotografie jsou skvělé a budeme moc rádi , když mám je zašlete. Děkujeme a přejeme krásný den. Dagmar J. Byl to super zážitek.

15.9.2021
Milí CHADíci, moc děkujeme za náramný zážitek, který jste nám společně se Svatým Petrem včera připravili🙂. Vážně, nemělo to chybu! A již teď jsme na 100% rozhodnuti, že se s Vámi vydáme do tichých výšin, ze kterých naše země vypadá tak poklidně a harmonicky 🙂, minimálně ještě jednou.  Zároveň děkujeme i za báječnou fotodokumentaci a prosíme o zaslání fotografií v lepším rozlišení. A pokud to bude možné, zašlete nám, prosím, i trajektorii našeho vzdušného putování. Na oplátku Vám posíláme prostřednictvím tří fotografií malý náhled do našeho fotoarchivu, i když je nám jasné, že takovýchto fotografií musíte mít tisíce🙂. Ale pokládáme to za malý důkaz toho, že jsme si včerejší vzduchoplavbu s Vámi fakt užili. Moc Vás zdravíme, hrabě Cyril ze Lhoty a hraběnka Helena ze Lhoty.

14.9.2021
Dobrý den, díky moc za fotky (já se k tomu dostal až nyní) – to bude skvělá památka a díky moc za skvělý let a celý zážitek sice jsem si původně vysnil, že bychom letěli přes Benešov, což nám nadvakrát nevyšlo pro 3 celoživotní Benešáky a jednu novou Benešačku by to bylo velmi zajímavé, ale ono je to vlastně zajímavé všude. Díky moc za milou společnost, moc nás s vámi oběma dvěma těšilo, bylo to super, jediné mínus je to, že to bylo strašné krátké a tak neskutečně rychle to uteklo… chtělo by to spíše několik hodin :-). Mějte se fajn, ať se vám co nejlépe daří na všech frontách a třeba ještě někdy na viděnou. S pozdravem Tomáš z Pecerad

21.8.2021
Dobrý den paní Kubátová, moc Vám děkujeme za krásné fotky a rychlost dodání! Fotky jsou tak krásné, že by jsme chtěli nejraději všechny prosím :-).
Chtěli jsme Vám ještě jednou moc poděkovat za nádherný zážitek a pro přítele zároveň splněný sen. Naprosto vše předčilo naše očekávání! Jste opravdoví profíci.
Napsala jsem Vám už dvě hodnocení (na Facebook a Firmy.cz), pokud by byla možnost Vás pochválit ještě někde, rádi! Ještě jednou Vám za všechno moc děkujeme a zdravíme!
Krásný víkend, Z.H.

17.8.2021
Dobry den, moc pekne fotky. Prosim i o odkaz pro fotografie v lepsim rozliseni. Jeste jednou dekujeme za pekny zazitek, moc se nam libilo. Jak samotny let, tak „doprovodny program“ – informace, pasovani, krestni listy atd. Hrabenka Alena ze Zamecku & Hrabe Roman ze Zamecku

13.8.2021
Dobrý den, ještě jednou děkuji za nezapomenutelný zážitek, skvělého pilota a úžasný doprovod :). Mohu poprosit o odkaz na fotky v plné kvalitě? 🙂 jsou úžasné :).
Ještě jednou mockrát děkuji, byl to fantastický večer 🙂 A určitě Vás budu doporučovat dál :). Děkuji Soňa „Komtesa z Maršovic“ 🙂

13.8.2021
Dobrý den paní Kubátová, moc děkuji za fotky, jsou moc hezké, bude to krásná památka na let i na vás. Takhle mi úplně stačí. Pokud bude v mém okolí zájemce o let balonem, určitě vás doporučím. Zdraví vás i pana manžela „Hraběnka Naďa z Čekanky“.

11.8.2021
Dobrý den, moc děkujeme za vytvoření alba a zaslání odkazu, fotky jsou parádní a ještě jednou moc děkujeme celkově za dnešní let a krásný zážitek :-). S pozdravem
Klára K.

11.8.2021
Dobrý den, mockrát děkujeme za odkaz na krásné fotky. Určitě chtít budeme a poprosíme o odkaz na foto v plné kvalitě. A rádi poprosíme ještě také o trajektorii letu :).
Byl to naprosto parádní zážitek a jste skvělá sehraná dvojka. Všude vás už teď doporučujeme! S pozdravem Robin a Simča

30.7.2021
Dobrý den, mockrát děkuji za zaslaný odkaz. Fotky jsou krásné, kdyby bylo možno příležitostně poslat odkaz na lepší rozlišení, budeme moc rádi ;-).
Ještě jednou děkujeme za skvělý zážitek. Krásné prožití dovolené. J.N.

8.7.2021
Krásné ráno, včera jsme letěli s manželem s vaší posádkou, byl to neuvěřitelně krásný zážitek, moc děkujeme, byli jsme nad míru spokojeni, vřele doporučujeme všem zájemcům. …. Po zveřejnění fotek … Dobrý večer, ještě jednou děkujeme za rychlost a nápaditost vašich fotek. Byli bychom rádi, kdybyste nám,  až budete mít čas, poslali ten odkaz na fotografie ve vyšším rozlišení. Předem děkujeme a přejeme Vám pěkný večer! šlechta z Drachkova (Hana a Lukáš)

8.7.2021
Dobrý den, ještě jednou děkuji za nevšední zážitek a prosím o zaslání fotografii v původní kvalitě. Let balónem 6.7.2021 večer. Šlechtic z Homole

8.7.2021
Přeji hezký den, byl to úžasný zážitek, moc děkujeme. Mám prosbičku, nedokážu stáhnout foto z odkazu, bylo by možné mi je zaslat mailem? Z.S.

10.6.2021
Dobrý den, fotky jsou moc pěkné, prosíme o odkaz. Let byl opravdu skvělý. A.V.

7.6.2021
Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za krásný zážitek a neuvěřitelnou péči z Vaší strany. Na fotky jsme již během víkendu koukli a moc prosím taktéž o jejich zaslání. Přeji krásný den i nadcházející týden Hraběnka ze Zdrhova

6.10.2020
Dobrý den, vážení, dovolte mi, abych vám ještě jednou poděkoval za velice krásný zážitek, na který nikdy nezapomeneme. Tímto bych vás chtěl požádat o zaslání odkazu. Jste prostě NEJ. Díky I.G.

21.9.2020
Dobrý den paní Kubátová, budeme určitě rádi za zaslání odkazu. Ještě jednou vám velice děkujeme za krásný zážitek, za vaše příjemné a profesionální jednání. Byla to nádhera. Přeji pěkný zbytek dne. S pozdravem Jelínci, šlechta ze Srbska 🙂

20.9.2020
Krásný večer…Fotečky jsou úúúplně senzační, děkuju moc, dnešek byl jedním z nejkrásnějších dnů, děkuji mnohokrát, s přáním hezkého večera – Hrabě Robert z Dobšína.

15.9.2020
Dobrý den přeji, děkuji za odkaz na fotografie, jsou parádní. Jsem moc rád, že jste se uvolili letět od nás – celý zážitek z letu byl umocněn tím, že táta celý region a ty vísky a místa dobře zná. Oba měli ze zážitku radost, táta na 110% a sestra, když si odmyslela ty obavy kolem, tak také 🙂 Za let jsem zaplatil, ale přesto bych Vám rád nad rámec peněz tímto ještě jednou poděkoval! Jste sehraná dvojice a je na Vás vidět, že to létání a vše kolem máte rádi. Myslím, že jsem v životě absolvoval již celkem dost akcí v ČR i v zahraničí a troufám si tvrdit, že komerční a osobní přístup dokáži poměrně přesně rozlišit :-).  Vy patříte zcela jistě do té kategorie, která je mi mnohem bližší a příjemnější, proto Vám držím palce do budoucna, do dalších letů do Vašeho podnikání a ať se Vám ten osobní a rodinný přístup projeví co největším zájmem zákazníků! Určitě budou i oni spokojeni. S pozdravem, Aleš P.

14.9.2020
Dobrý den, ještě jednou děkuji za včerejší úžasný zážitek z letu balonem. Pokud můžete, prosím, pošlete mi odkaz na foto v lepším rozlišení, ráda bych si udělala několik fotografií do alba. Mějte se moc hezky a přeji spoustu spokojených pasažérů. Miloslava K.

14.9.2020
Dobré dopoledne, moc děkuji za krásný zážitek a moc milý přístup – všude vás budu doporučovat 😊 Hezký den Zuzana K.

9.9.2020
Vážení Kubátovi,  dík za promptní poslání foto, stačí to, je to hezké. Přejeme hodně úspěchů  v balonovém létání, a hodně zdraví, byli jsme moc spokojení . M.V. 

23.8.2020
Dobrý den, paní Kubátová, moc Vám děkuji za nádherné fotky! A vůbec celý let, jsme oba s manželem velmi nadšení, radi bychom letěli ještě jednou s pár přáteli. Na víc Vaše společnost je naprosto jedinečným zážitkem ještě k tomu letu, jste opravdu neskutečný pár! Ráda bych se zeptala, zda je možné fotky stáhnout, abych mohla třeba manželovi na Vánoce udělat nějaký plakát na památku… nebo kalendář. Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek… Srdečně zdravíme, šlechta z Neveklova.

15.7.2020
Dobrý den, paní Kubátová, ještě jednou Vám velmi děkuji za nás z Teplic za úžasný včerejší zážitek 🙂 Opravdu jsme si to užili a jste s Vaším mužem úžasná dvojka… 🙂 Také za fotky Vám moc děkuji, jsou velmi pěkné. Pokud byste byla tak laskavá, prosím Vás, jestli byste mi je mohla poslat přes úschovnu, nechala bych panu Kronďákovi udělat v papírové podobě na památku jeho životního jubilea fotoalbum… Děkuji moc a přeji Vám ze srdce zdraví, štěstí a ať se Vám daří 🙂 S přátelským pozdravem Eva Č.

13.7.2020
DOBRÝ DEN, JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEM ZA KRÁSNÝ DOBRODRUŽNÝ LET. PROSÍM, JESTLI JE MOŽNÉ PŘIPOJIT K FOTKÁM MAPU LETU. ZDRAVÍME A TĚŠÍME SE NĚKDY NA SHLEDANOU PŘI DALŠÍM LETU. R Ch.

6.7.2020
Dobrý večer, prosím Vás o zaslání odkazu na fotky ve vyšším rozlišení. Moc děkuji, i za krásný zážitek! Mějte se hezky, Kateřina z Malé Strany

6.7.2020
Dobrý den, nádherné fotky. Poprosil bych o ten odkaz na vyšší rozlišení. Let s vámi byl úžasný zážitek. Díky. M.K.

17.10.2019
Dobrý den, děkujeme za fotky, jsou krásné. A jesli tedy mohu poprosit o fotky v lepším rozlišení, budu moc ráda. Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek, bylo to úžasné mooooc 🙂 S pozdravem hraběnka Jiřina z Potočin

16.10.2019
Dobrý den, myslím, že píši za všechny, že včerejší let i setkání s Vámi i Vaším mužem byl překrásný zážitek. Ještě jednou děkujeme a určitě jsme s vámi neletěli naposledy. Třeba se to někdy povede z té Chodouně 😉 Posilám fotku dortu, který jsme měli přichystaný od mojí mamky. Mává Zuzana Č.

07.10.2019
Dobrý den, děkujeme mnohokrát, fotky jsou krásné. A let byl úžasný a  jak vyšlo počasí. Mějte se dobře, Helena a Jaromír K.

15.8.2019
Vážení a milí Kubátovi, kdyby bylo možné lepší rozlišení, byla bych vděčná – a ráda se budu revanžovat. Díky za včerejší krásný den ještě jednou
a se srdečným pozdravem hraběnka Hana ze Struhařova

8.8.2019
Dobrý den  Michale a Petro, konečně jsem se dostala po dovolené k mailu  a chci Vám moc poděkovat za super zážitek !!! Hlavně za mami, která mohla nečekaně letět s námi. Původně o letu přemýšlela, ale netroufla si a takhle si odnesla nádherný zážitek. Byl to nádherně klidný let a předvedli jste nám super profesionální výkon v ovládání balonu. Taktéž i naše spolupráce při rozložení a složení balonu byla pro nás úžasný zážitek. Už jsme viděli pěkné fotky na webu a prosím o jejich zaslání ve vyšší kvalitě pro stažení, jak jste říkali. Ještě jednou veliké díky a všichni doufáme, že se sejdeme v Nezvěsticích pod pergolou. Hraběnka Renáta a hrabě Václav z Lítkovic.

2.8.2019
Dobrý den, děkujeme ještě jednou Vašemu perfektně sehranému týmu za zprostředkování dnešních nádherných zážitků, které vstřebáváme. Zároveň chceme poděkovat i za zaslání pěkných obrázků. Myslím si, že se nevidíme naposledy….S pozdravem hraběnka Blanka a hrabě Josef z Mirotic

1.8.2019
Moc děkuji za zaslání fotek z našeho letu balonem ze Sedmihorek. Bylo to krásné a hlavně pro mne naprosto nečekané a o to větší zážitek. Díky. Namlsali se i ostatní a tak není vyloučeno, že se zase ozveme. Přeji krásný den a ať se Vám daří v podnikání i v životě a doufám, že se podaří vidět se i mimo takovouto akci. V nejbližší době máme program dost nabitý, ale snad to vyjde. Z Nezvěstic zdraví Jindra H.

26.7.2019
Dobry večer, děkujeme za fotky a úžasný zážitek z letu. Jaroslava a Vladimír H.

26.7.2019
Díky za fotky a hlavně moc děkujeme za krásný zážitek. Budeme na let s vámi dlouho vzpomínat. S pozdravem hraběnka Eva a vikomt Jan

22.7.2019
Dobrý den pane Kubáte, dobrý den paní Kubátová, moc děkuji za úžasný zážitek. Já i maminka jsme byly moc spokojené a moc se nám let balónem i vše okolo líbilo.
Přeji spoustu krásných letů i hladkých přistání. Zdraví Hraběnka Markéta ze Sedmihorek

20.7.2019
Dobrý den, paní Kubátová, děkuji za vaše fotografie, které jste umístili na webu a zároveň Vám poděkovat za senzační zážitek při letu nad Prahou. Hrabě Zdeněk z Dolních Břežan.

20.7.2019
Dobrý večer, moc děkujeme za krásný zážitek. Je vidět, že létání a balónování je Váš krásný koníček a práci odvadite na 100%, s velkou oddanosti ke klientům. Díky i za velké množství krásných fotek. Přejeme hodně spokojených zákazníků a hezké léto. Hraběnka Irena a hrabě Jiří ze Sedmihorek.

22.6.2019
Dobrý den, děkuji za fotografie z letu. Bylo to super. S pozdravem hrabě Anton z Dobšína

22.6.2019
Dobrý den paní Kubátová, děkujeme za perfektně strávený den. A rádi si to s vámi zopakujeme a mám na vás prosbu. Zda by jste mi fotky mohla poslat přes úschovnu. Děkuji S pozdravem Tomáš B. Hrabě z Dobšína.

10.6.2019
Dobrý den paní Kubátová, děkuji za zaslání odkazu na fotky. Jsou krásné. Let se nám moc líbil !! a i celý čas před letem a po něm :-D. Určitě to nebyl náš poslední let a až bude někdy v budoucnu další, tak určitě s vámi. Hezký podvečer přeje, Michaela, Hraběnka ze Ktové.

28.5.2019
Děkujeme za fotografie a především za úžasný zážitek. Určitě si to s vámi zopakujeme. Milada a Darja, hraběnky z Rousínova

26.5.2019
Dobrý den, díky za info a ještě jednou za cely průběh letu, bylo to super! Foto v lepším rozlišení a ve formě ke stažení určitě uvítáme. Buď mailem nebo přes nějakou úschovnu. Předem moc děkuji a přeji fajn den, D.B.

26.5.2019
Dobrý den, děkuji Vám moc za nádherný zážitek a prosím o zaslání odkazu a pokud bude možno i GPS záznam trasy. Děkuji V.Š.

20.5.2019
Milá Petro a milý Michale z Bykoše, posíláme veliké díky za nevšední zážitek, který jste nám včera zprostředkovali. Bylo to jedním slovem PERFEKTNÍ ráno! 🙂
Nebudu se moc rozepisovat, protože všechno už bylo řečeno účastníky (šlechtou 🙂 ), která s vámi letěla před námi. Zkrátka jste navodili báječnou, skoro až rodinnou atmosféru. (Já osobně jsem měla pocit, jako bychom na těch pár hodin byli součástí vaší rodiny. No vážně 🙂 ) Bylo z vás cítit, jak moc vás to baví, jak moc pro létání dýcháte, jak vše berete zodpovědně, jak jste oba empatičtí a hlavně, že do toho dáváte velikánský kus srdce.
Samotný let a veškerý servis kolem neměl chybu. K tomu čarovala příroda … paprsky vycházejícího slunce prodírající si cestu mlžnými lesy, klid nad probouzející se krajinou a nad tím vším my. Už nikdy v životě nezapomeneme na to, jak mystické je být kolem dokola obklopen mléčnou chladivou mlhou. Díky, pane Michale, za to 🙂
Musíme taky poděkovat za všechny ty zajímavé informace o balónovém létání a balónovém sportu i za všechny odpovědi na naše zvídavé otázky 🙂 Plus obrovské díky, paní Petro, i Vám. Podle nás jste žena MACHR! Jestli je na světě nějaká ženská do nepohody, tak jste to jisto jistě vy 🙂 Vlastně až doma nám došlo, že jsme si neudělali hromadnou fotku. No, tak třeba to napravíme při nějakém dalším letu 😉
Fotky jsou naprosto skvělé. Pokud by vám to nedělalo problém, rádi poprosili o všechny v lepší kvalitě. Chápeme ale, že jich je hodně, takže když by to nešlo, zkusíme si s přítelem sednout a nějaký výběr udělat 🙂
Šlo by taky poslat trasu letu. Nemusíme mít přesné souřadnice. Stačilo by jen pár záchytných vesnic.
Přejeme Vám plno spokojených klientů, klidný vítr a měkká přistání. Zdeňka a Pavel z Hrdličky
PS: když rodina viděla fotky, nazvala nás „dvě hrdličky z Hrdličky“ … no co dodat. Někdy se to prostě pěkně sejde :))

9.4.2019
Vážení a milí Petro a Michale z Bykoše, v ČR existuje spousta balonových společností a zejména po uvedení Svěrákových Vratných lahví se z balonového létání stal velký byznys. Letenku u té vaší nám zakoupili k výročí náš syn Jan s Kateřinou ze Želivce (viz titulní foto 26.8.2016), kteří po svém letu s vámi hýřili superlativy.
Balonem jsme ještě neletěli a tak jsme byli zvědaví a očekávali zase něco nového. Výsledek nicméně předčil všechna očekávání, nejen vlastní let, který byl nádherný a pohodový včetně závěrečného ceremoniálu, ale zejména profesionální a hlavně lidský přístup obou organizátorů letu. Manželé, které létání balonem nejenom baví, ale dokáží svou dobrou náladou nakazit všechny účastníky letu. S ochotou a humorem zodpoví i ty nejpitomější dotazy účastníků letu a pod jejich velením je i příprava balonu k letu včetně závěrečného balení úžasná zábava.
Petro a Michale, děkujeme moc nejen za možnost letět balonem, ale i že jsme vás mohli poznat. Jsme si jistí, že si to v dohledné době zopakujeme.
Zdraví a děkují Alena a Vladimír, hrabata ze Sedmihorek
P.S. Prosíme moc o zaslání odkazu, odkud můžeme stáhnout fotky ve vyšším rozlišení.  Zároveň, pokud je to možné, prosím též o zaslání záznamu trajektorie letu… Díky!

23.10.2018
Dobrý den, děkujeme moc za fotky. I za krásný zážitek, jsme rádi, že jsme ho napoprvé absolvovali s vámi. Časem případně poprosíme i o některé fotky ve vyšším rozlišení. Mezitím prosím, jestli je to možné, o zaslání trasy letu. Ještě jednou děkujeme, bylo to s vámi super! Hrabě Martin a Hraběnka Petra z Líštěnce😊

17.10.2018
Vážení Kubátovi, děkujeme za krásné fotky a především za splnění snu, který je pro Nás jako šlechtu z Příšovic zážitkem na celý život. Díky Petra a Aleš

28.9.2018
Dobrý den, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za úžasný zážitek. Fotky jsou moc povedené a ráda je budu mít i v plném rozlišení. Jsme se synem oba nadšeni a celá rodina momentálně žije tímto nadšením s námi. Dokonce to vypadá, že přítele zlomilo mé nadšení a následně i krásné fotky, že slíbil, že poletíme spolu… a s Vámi.Také ještě jednou děkuji za taxi na Roztyly, moc mi to pomohlo a docestovala jsem domů v pořádku. Ještě jednou díky za vše…. A doufám, že na jaře na shledanou. Hraběnka Jana z Janova koutu

21.9.2018
Vážení, 20.9. 2018 jsme, díky našim kamarádům, absolvovali s vaším týmem společný let. Nezapomenutelné zážitky se nám vybavují při každodenním setkání s přírodními živly, které umožňují prožít tak hluboké dojmy. Přejeme vám všem hodně pohodových letů se šťastnými návraty na zem a vašim klientům nejméně tolik překrásných zážitků, jaké jste připravili a zprostředkovali nám. Zdraví hrabata z Dobruše.

18.9.2018
Dobrý den, chtěli bychom vám moc a moc poděkovat za překrásný zážitek z letu balonem, bylo to opravdu nádherné, nezapomenutelné. Byli bychom rádi za fotky z letu. Přejeme Vám mnoho takto krásných a úspěšných letů. Baroni Jaromír a Libuše z Vlčího Pole.

10.9.2018
Dobry den, moc diky za super dokonaly zazitek a pristup! Za fotky v plnem rozliseni budu moc rada. Hrabenka Simona z Petroupimi:-)

22.8.2018
Dobrý den, děkujeme za krásný zážitek, moc se nám to líbilo. Fotky se moc vám povedly a pokud je to možné, prosíme o jejich zaslání v původní kvalitě. S pozdravem Vždy dobrý vítr a měkké přistání hraběnky Radka, Jana a Gabriela z Tismi

21.8.2018
Dobrý den, ráda bych Vás požádala o zaslání fotografií v plném rozlišení. Děkuji a ještě jednou děkujeme za pěkný zážitek s perfektní organizací a profesionálním přístupem. Hezký den Anna S.

21.8.2018
Zdravím Vás, pokud bych mohl požádat o foto v plném rozlišení, nebudu se bránit … S pozdravem a zároveň s mnoha díky za velice příjemně strávený čas s milými lidmi. Petr Kudrna, hrabě z Tismi

5.8.2018
Děkujeme, byl to pro nás super zážitek…ať máte jen samé spokojené klienty a ne fifleny 🙂 Mějte se hezky…P.Z. a spol.
Dobrý den, i já se přidávám s poděkováním za skvělý zážitek a milou „obsluhu“ balonu i vozidla 🙂 byli jsme všichni nadšeni a všude vás budeme chválit. fotky jsou moc pěkné, děkujeme a určitě prosím o zaslání v plném rozlišení… mějte se krásně a třeba zase někdy na viděnou…J.K.

20.7.2018
Dobrý den, velmi děkujeme za ohromný zážitek. Vidět takto z výšky místa, která důvěrně znám z dětství, plynout v klidu a pohodě vzduchem se vzpomínkami umocněnými nezapomenutelným zážitkem… Také Vám děkujeme za skvělý a bezpečný let a všechny s tím související věci – fotky, vysvětlivky, historii, příjemnou společnost. Byla pro nás radost, setkat se s Vámi. Fotky v plném rozlišení prosím pošlete. Děkujeme, Petr a Romana, hrabata z Budětic.

10.7.2018
Dobrý den Petro, děkujeme za nádherné fotky vložené na web, jste moc šikovná. Vám oběma děkujeme za nádherný nedělní zážitek, moc se nám to líbilo. Rádi bychom si vzpomínku uchovali nejen v srdci, ale také v podobě fotek. Můžeme Vás poprosit o zaslání fotografií v plné kvalitě? Velmi děkujeme a přejeme spoustu krásných balonových zážitků. S pozdravem, Kristýna a Jarda.

21.6.2018
Dobrý den, určitě foto, kde jsme na fotce bych prosil poslat v origo rozlišení. Předem moc díky a ještě jednou děkuji za úžasný podvečer. Byla s Vámi super spolupráce, jste oba moc fajn a doufám, že se zase setkáme. S pozdravem Markýz a Markýza z Hrubé Skály

7.6.2018
Dobrý den, milí Kubátovi, se zpožděním, ale prosím o fotografie z ranního letu 20.5. v plném rozlišení. Rádi bychom Vám poděkovali za zážitek, pro který nemůžu najít dostatečné superlativum. Let samotný byl naprosto úchvatný a Vaše sehranost a profesionalita je pozoruhodná. Děkujeme mockrát! S pozdravem Magdalena a Tomáš z Borovky

5.6.2018
Dobrý večer,fotečky z úschovny už jsme si stáhli. Moc děkujeme za krásný večer a zážitek 🙂 Olga a Robert K.

3.6.2018
Dobrý den pane Kubát, zdravím Vás a Vaší ženu Petru. Děkuji Vám za poslané fotografie je to památka a vzpomínka na krásný let balonem. Byl to pro mě opravdu nádherný zážitek. Děkuji. Zatím mě tyto fotky stačí. Přeji Vám a Vaší ženě další a další krásné lety a spokojené zákazníky-vzduchoplavce. S pozdravem  hraběnka Nada z Kytína

22.4.2018
Je to už pár let zpátky, kdy se v našich zemích roztrhl pytel s nabídkou zážitků. Zažít můžete v podstatě cokoliv. Můžete být na pár hodin popelářem, řídit tank nebo, když máte dost peněz, i stíhačku…Na jednu stranu je to dobře. Hmotné věci jsou pomíjející, to, co opravdu na vlastní kůži zažijete, vám nikdo nevezme…na stranu druhou široká škála nabízených zážitků nutně plodí i jistou devalvaci kvality. Jsou tu však naštěstí tací, kteří to myslí opravdově a chtějí se s vámi podělit o radost ze svého koníčku. Přesně takovýto pocit jsme měli po páteční vzduchoplavbě nad Českým rájem. Balonem jsme nikdy neletěli, takže jsme očekávali něco nového, zajímavého a lehce vzrušujícího. V tomto směru byla naše očekávání zcela uspokojena. Nicméně největším zážitkem z celé vzduchoplavby bylo setkání se dvěma úžasnými lidmi. Manželským párem, který má létání v krvi, smysl pro humor a dokáže s vámi komunikovat takovým způsobem, že byste je nejraději okamžitě pozvali na „pokec“ k sobě domů.
Vévodkyně a vévodo z Bykoše, milá Petro a Michale, jsme moc rádi, že jsme Vás poznali a že jste nás vzali na krásný výlet balonem. Děkujeme.
Hraběnka Václava z Dědkovska a hrabě Pavel, též z Dědkovska.

16.10.2017
Dobrý den, moc děkujeme za foto a velmi hezký zážitek. Byli jsme velmi potěšeni vaším přátelským a milým přístupem. Pro rodiče to byl opravdu silný zážitek. Přejeme vám mnoho takto spokojených klientů. Marcela S.

1.10.2017
Dobrý den, fotky jsou krásné, moc děkujeme a určitě bychom poprosili o jejich zaslání. Ještě jednou veliké díky za nezapomenutelný zážitek s báječnými průvodci 🙂 Spoustu šťastných letů a přistání přejí Novákovi

29.9.2017
Dobrý den přeji. Fotografie se nám moc líbí. Prosím o zaslání v originální velikosti. Ještě jednou děkujeme s manželkou za krásný zážitek. S pozdravem a přáním vždy měkkého přistání a dobrého větru Jan a Božena Fichtnerovi a též hrabata z Krusičan.

18.9.2017
Dobrý den,prosím o zaslání fotografií v plném rozlišení. Krásný den a ještě jednou děkujeme za báječný zážitek. Josef Ž.

3.9.2017
Dobry den,chtěla bych Vás poprosit o zaslání fotek v plném rozlišení z letu 30.8.šlechta ze Hvozdce.Z letu jsme byli nadšení,děkujeme moc.🙂 Eva Šípková hraběnka Eva ze Hvozdce🙂

30.8.2017
Dobrý den, moc Vám děkuji za zaslané fotky. Přeji mnoho zdaru nejen při létání. Jirka.

30.8.2017
Díky za foto. Byl to nádherný zážitek. Přeji hodně úspěchů. Jindřich B.

28.8.2017
Dobrý den,ještě jednou bychom chtěli poděkovat za super zážitek, let se nám moc líbil a moc jsme si ho užili! Děkujeme! Fotky jsou moc pěkné, mohli byste nám je, prosím, poslat v tom vyšším rozlišení, jak zmiňujete? Díky moc, Hrabě Jirka z Petroupce :o).

26.8.2017
Dobrý den milá paní Kubátová, milý pane Kubáte, ještě včera večer po letu jsme jeli na návštěvu ke skvělým příbuzným a plni dojmů jsme vyprávěli o našem zhmotněném štěstí, probírali jsme termiku a energii živlů. Viděli jsme Vás poprvé, ale cítili jsme se s Vámi přirozeně, bezpečně a vnímali jsme Vaši nádhernou srdečnost a lásku k životu všeobecně. Obdivovali jsme Vaši profesionalitu a znalost spojenou se zkušeností, která byla cítit v každém pohybu. Zdravé sebevědomí, přesto respekt s pokorou, protože víte, že překročení hranic a nerespektování přírodních zákonů znamená krok vedle. Máte v sobě dar a vůni geniality. Kloubíte realitu, praktičnost i cit a lidskost dohromady. Skvělá kombinace. To je zákon, který funguje. Dnes ráno šla s úsměvem hraběnka Tereza z Bezejovic do obchodu, aby mohla svému manželi hraběti Václavovi z Bezejovic nachystat láskyplnou poletovou snídani. Manžel jeho krásný úsměv vracel. 🙂 Za to patří díky Vám, pohladili jste nás a nakrmili nám naši Duši. Děkujeme.
Náš let včera byl pln emocí. Letenku jsme dostali od mojí maminky Bohunky. V květnu minulého roku zemřela. Vůbec se mi na začátku do letu nechtělo, bolelo to. Však všechno chce svůj správný čas a termiku 🙂 Prostě si to sedlo, nebe se otevřelo a premiéra proběhla hladce. Všechno je přesně tak, jak má být. Jsem vděčná, že maminka intuitivně vyhledala zrovna Vás. Je mi strašně velkou ctí, že tak milí, čistí lidé s otevřeným srdcem, jako jste Vy, paní Kubátová a Vy, pane Kubáte, poskytli svoji krásnou energii k tomu, abych mohla být mamince blíž a prožít ještě její záchvěv tohodle dárku, cítit její dotek…. na chvilku….znovu…. Byla strašně šťastná a rozdováděná, když nám letenku předávala, i když už byla nemocná…. Jsme s manželem šťastní. Prostě spojujeme dlaně před našimi srdci a hluboce v úctě se Vám klaníme. Děláte tenhle svět barevnější a lidi šťastnější…
Přejeme Vám, kéž jsou Vaše těla zdravá a silná- to potřebujete k tak fyzicky nelehké činnosti, která se díky Vaši sehranosti jeví klientům jako nic. Mnohdy ani určitě nepostřehnou, jaká dřina se za takovým letem skýtá. Přejeme Vám neutuchající pružnost…Přejeme Vám, kéž jsou Vaše srdce naplněná láskou,vírou a radostí. Víme, že jste jen lidé, že máte své příběhy i trápení. Že je člověk někdy prachobyčejně unavenej, třeba i bolavej a že se prostě někdy úplně nechce…Vaše činnost však přináší užitek i obohacení a to dává smysl. A smysl dělá z povinnosti radost a utvrzuje víru, která někdy zakolísá váhavou otázkou “ proč to vlastně dělám?“…. Přejeme Vám mnoho lásky do Vašeho manželství, jste skvělý tým. 🙂 Víme, že vše má svá úskalí, ale věřte-jen takto ve dvou můžete vytvořit Váš krásný celek, jakým působíte na ostatní. Jste báječní. Nechť jsou Vám živly nakloněny v míru a v lásce…. A je to, děkujeme Vám. V úctě Tereza a Vašek E.
A to jsem jen chtěla požádat, jestli byste nám mohli udělat odkaz na foto v plné kvalitě…. 🙂 Ať se Vám daří. 🙂

21.8.2017
Dobrý den, děkujeme moc – bylo to skvělé a fotky jsou také super! Zdraví Hraběnka Petra z Hlivína s chotěm Hrabětem Romanem z Hlivína:-)

21.8.2017
Dobrý den, dívali jsme se na Vaše webové stránky a našli jsme tam fotografie z našeho letu 19.8. večer. Moc se nám líbí, povedly se Vám. Nepodařilo se nám je stáhnout, proto prosíme o jejich zaslání. Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek. Všude Vás chválíme a doporučujeme Vás našim známým a kolegům. Předem děkujeme za zaslání fotografií a přejeme krásné počasí a hodně spokojených vzduchoplavců. S pozdravem Tóthovi

20.8.2017
Děkuji za fantastický zážitek z letu a naprosto profesionální a lidský přístup. Petra a Michal jsou dokonale sehraní! Jana S.

20.8.2017
Moc krásné fotky, je možné mi je zaslat na e-mail?  Ještě jednou děkuji za krásný zážitek a věřím, že se zase sejdeme ve výškách.  Hana S

19.8.2017
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za krásný zážitek. Let se nám moc líbil a budeme rádi vzpomínat. Přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů. Tóthovi

13.8.2017
Zdravíme vévodkyni Petru a komtesu Kristýnu, děkujeme za pěkný let a profi přístup. Moc se nám líbil závěrečný výklad historie bal. létání i ceremoniál. Prosíme o fota a trajektorii letu. (7.8.2017 večer) Přejeme mnoho klidných letů.
Šlechta z Levína

9.8.2017
Dobrý den, jelikož si nemohu vybrat, prosím o zaslaní Všech fotek v plném rozlišení 😊. Mockrát děkuji a ještě jednou děkuji za úžasný zážitek! Jste skvělý tým, super rodina a já Vás  vřele doporučuji všude kudy chodím, pokud máte nějaký link, kde můžu napsat recenzi odkažte mě na něj, ráda napíší! S pozdravem a přáním hezkého dne Komtesa Hana z Takonína 😉

17.7.2017
Dobrý den, fotky jsou nádherné, moc děkujeme za super zážitek. Hrabě Stanislav ze Struhařova a Hraběnka Jana ze Struhařova.

9.7.2017
Dobrý den, když budete mít čas nám fotky z letu poslat, budeme moc rádi. Vaše fotky jsou i lepší než naše momentky. Let s Vámi byl úžasný zážitek. Děkujeme. Mějte se hezky, ať se Vám dobře lítá. Zdraví hraběnka Marie z Libunce

9.7.2017
Dobrý den, děkujeme za krásný vyhlídkový let a obzvlášť pilotce za krásný výklad a zodpovězené dotazy. A mohli bychom poprosit o zaslání fotek na e-mail. Děkujeme Žáčkovi

1.7.2017
Dobrý den,  fotky jsou moc pěkné. Mohla bych poprosit o zaslání? Děkuji za krásný let a vůbec celé sobotní ráno, byl to zážitek, který ráda předám dál😊 Pěknou neděli. Vladka S.

1.6.2017
Vážení Kubátovi, ještě jednou děkujeme za úžasný podvečer. Let byl pro nás nezapomenutelným zážitkem. Jsme rádi, že jsme letěli právě s vámi, jste skvělý team. Můžete nám prosím zaslat fotky ve větším rozlišení? Rádi se tímto zážitkem budeme KOCHat zNOVa, alespoň pohledem na vše vystihující foto. Děkujeme a věříme v brzké setkání hraběnka Iva a hrabě Jiří z Kochnova

30.4.2017
Milí Kubátovi, moc vám všem děkujeme za krásný zážitek z dnešního rána. Někteří z nás přijížděli jsme plní obav, které se ale rychle rozplynuly, jako ranní oblačnost. Jsme moc rádi, že jsme ten zážitek mohli sdílet v tak hojném rodinném počtu a že jste nám navrch k tomu nabídli tak pěkné fotografie! Moc vám závidíme vašeho koníčka a přejeme příznivou terminu, tedy žádnou, a nerozvařený vzduch! Šlechta z Hněvšína

25.4.2017
Dobrý den Kubátovi, moc děkuji za úžasný zážitek a milý přístup. Budu dále jen doporučovat a chválit. Přeji mnoho dalších úspěšných letů a příznivý vítr a zase někdy na shledanou. S pozdravem Ondřej D.

23.10.2016
Milí Kubátovi, včera jsme si v kruhu rodinném promítali fotky z našeho letu a vyprávěli své zážitky. Bylo to úžasné, jste prostě profíci i v těch nejmenších detailech. Tušili jsme. že nahoře bude krásně, ale skutečnost byla ještě lepší. Je tam božský klid…Snažíme se dodržovat naše šlechtické závazky. Pracujeme s úsměvem, balón v nouzi jsme zatím nepotkali. S hraběcím pozdravem, Ludmila a Pavel z Modřišice P.S.: Pomalu začínáme spřádat plány, kdy bychom si to zopakovali.

23.10.2016
Dobrý den, můžete nám prosím poslat fotky z našeho letu? Jsou moc podařené. Ještě jednou bychom Vám chtěli za krásný zážitek a milou atmosféru při startu, letu i po přistání moc a moc poděkovat. Přeji hezký den a samá měkká přistání. Hraběnka Jana z Malého Boru

3.10.2016
Dobrý den, děkujeme za informaci a prosíme o zaslání fota v plném rozlišení. Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za VŠE! Byl to nádherný a nezapomenutelný zážitek na celý život! Všichni byli ohromeni! S pozdravem a přáním krásného dne, Janina Š.

1.10.2016
Dobrý den, děkujeme ještě jednou za krásný zážitek z letu balónem 25.9.2016 a také za velmi příjemnou atmosféru, která celý let doprovázela. Prosíme za zaslání adresy úložiště, abychom si mohli užít krásné fotografie z letu v plné parádě. Děkujeme. Hraběnka Jana a hrabě Vláďa z Blatce

29.9.2016
Dobrý den, moc děkujeme za zaslání odkazu. Fotografie jsou moc hezké a pokud nám je pošlete v plném rozlišení, budeme rádi. Ještě jednou moc děkujeme za senzační zážitek a příjemné strávený čas ve vaši společnosti. Určitě bychom s vámi let chtěli zopakovat. Přejeme vám hodně takových letu s hladkým přistáním jako dnes ráno. Zdraví vás šlechta z Podmračí – hraběnka Ludmila a hrabě Petr

26.9.2016
Vážení Kubátovi, děkuji Vám za neobvyklý zážitek, letěl jsem již malými letadly, větroněm, vrtulníkem, jen tak dolů vzduchem s instruktorem na zádech (naštěstí měl vždy větší padák), akrobatickou sestavu s tehdy kpt. Míkou (dnes plk. a velí grippenům), dokonce i dopravními letadly. Chci říci, že noblesní polétání balónem se mi poštěstilo právě s Vámi, o to bylo příjemnější. Ještě jednou děkuji Vám oběma a prosím o adresku na nějaké úložiště. Fotky v galerii jsou krásné, jsem však větší fotkový labužník a tak…. Váš hrabě Milan z Blatce

14.9.2016
Hezký večer, budu ráda, když mi fotografie z našeho večerního letu balonem zašlete v plném rozlišení na email.
Chtěli bychom moc poděkovat za zážitek  z letu balonem, na ten určitě nezapomeneme a hlavně pilot Kristýna, super 🙂 !
Děkujeme  a  přejeme hezké dny. Baronka Eva z Valtic a baron Miloš z Valtic

28.8.2016
Dobrý večer,fotky jsou super, proto Vás prosíme o jejich zaslání v plném rozlišení. Předem děkujeme Hraběnka Kateřina a hrabě Jan ze Želivce
PS. Let balónem se nám MOC líbil, opravdu krásný zážitek, za který ještě jednou děkujeme.

28.8.2016
Dobrý den Vévodkyně z Bykoše :), měl bych zájem o fotografie a pokud máte i nějaké nezveřejněné, tak i o tyto, děkuji.
Bylo to super. Příprava balónu, ohřev vzduchu, to byl vedrouš. Start, první centimetry nad zemí a hurá vzhůru. Výhledy, klid, míjení špiček stromů, utrhnutí šišky a čekaní kam nás vítr nasměřuje. Pozitivní šok, radost, nadšení a krásné pocity v hlavě. Lidi na zemi mávali, volali a zdravili, tedy hlavně děti, tak honem jsme jim odpovídali, prostě super. Před přistáním let těsně nad střechami domů, místo přistání se jevilo dost malé, ale přistáli jsme v poho, ani se koš nepřeklopil 🙂. Pak pasovaní na šlechtice obnášející ofouknutí vzduchem, opálení vlasů, polití vodou 🙂 Prostě pohádka a směsice pozitivních pocitů. Toť stručně vylíčení letu se šlechtou z Bykoše 🙂 Věřím, že to nebyl první let a budou další. Vévoda z Bykoše byl úžasný a let s ním byl nad očekávání krásný a zážitkový a žasnu nad Vámi, co všechno stihnete a máte pořád úsměv.  Moc a moc děkuji za úžasný zážitek Hrabě Vladimír z Přepeří

22.8.2016
Chtěli bychom poděkovat za ojedinělý zážitek, skvělou organizací i skvělý a pohodový přístup ke všem pasažérům. Je vidět, že svou práci děláte s láskou a opravdovým nadšením pro věc a to je vždy příjemné zažít. I za toto ještě jednou díky. Ať se Vám i nadále daří :-). Hraběnka Iva a Hrabě Armin z Poříčí

18.8.2016
Dobrý den, moc děkujeme za krásný včerejší večer,skvělý let a Vám dvěma za skvělý zážitek. Prosím o zaslání fotografií v plném rozlišení. Moc děkuji, s pozdravem hraběnka Jana z Vrchotových Janovic

9.8.2016
Vážený pane Kubáte, dovolte, abychom Vám i Vaší manželce poděkovali za nezapomenutelný zážitek včetně skvělého výkladu všech tajů balonového létání. Bylo velice příjemné strávit s Vámi sobotní podvečer a prosíme proto o zaslání fotografií. S úctou Lili a Mirek z Važice

9.8.2016
Dobrý den, dovolte, abychom Vám ještě jednou s manželkou poděkovali za skvělý zážitek z Vašeho letu.  Současně prosíme o zaslání fotogragií z letu dne 6.8.2016 Šlechta z Važic. Se srdečným pozdravem Miloslav hrabě z Važic.

28.7.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na odkaz na fotografie, případně rovnou link na fotky ke stažení z letu, který se uskutečnil dne 9. 7. 2016 z louky u Karlštejna. Velice Vám předem děkuji za odkaz.
Zároveň mi tímto dovolte poděkovat za nevšední, velice příjemný a nezapomenutelný zážitek z letu balónem. S pozdravem a přáním mnoha dalších vzletů a hlavně hladkých přistání ve zdraví přeje komtesa Petra z Vižiny

23.7.2016
Vážení a milí, chci vám oběma ještě jednou poděkovat za nádherný a nevšední životní zážitek – jste skvělí. Využívám vaší nabídky a prosím o zaslání fotografií v plném rozlišení z letu: Konopiště 20.7.2016 – večer Dubovka. Přeji vám všem, vždy šťastný let a to i v osobním životě. Srdečně vás zdravím a těším se na shledanou. “ Hraběnka Eva z Dubovky“

23.7.2016
Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o zaslání fotografii v plném rozlišení, pokud to lze.Ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za krásný zážitek. Děkuji velmi Lucie K.

8.7.2016
Dobrý den, moc děkujeme za zaslaný odkaz na fotky z včerejšího večerního letu. Jsou skvělé! Ještě jednou Vám moc děkujeme za krásný večer a perfektní služby! Bylo nám s Vámi moc fajn a zvažujeme další let v příštím roce :-). Šárka T.

3.7.2016
Dobrý večer, rád bych vám ještě jednou poděkoval za naprosto úžasný zážitek v podobě letu vaším balónem nad Českým rájem (2.7. 2016 ráno). V minulosti jsem již absolvoval let sportovním letadlem (Cessna) a vrtulníkem a musím říct, že let balónem na mě zanechal jednoznačně nejlepší dojem. Přestože člověk musel vstávat v tak nekřesťanskou hodinu (3:00), tak to za to jednoznačně stálo. Pokud by někde byly nasdílené fotografie, budu rád za odkaz. Na oplátku si dovoluji zaslat odkaz na svoje fotografie, které jsem pořídil v průběhu našeho letu (odkaz by k vám měl dorazit speciálním e-mailem). Ještě jednou tedy děkuji a přeji do budoucna mnoho šťastných letů a především měkkých přistání! S pozdravem Honza M. alias baron Jan ze Všeně 🙂

9.6.2016
Vážený týme Chadbalon, děkuji za informaci a dovoluji si využít Vaší nabídky a prosím o zaslání fotek z letu na můj mail. Dále Vám chci ještě jednou velice poděkovat za celou organizaci letu a za opravdu úžasný zážitek, který jsme měli a budeme na něho velmi dlouho vzpomínat. Také věřte, že jsme tímto letem získali zcela jiný pohled na balónové létání a jsme Vašimi velkými obdivovateli. Bylo to prostě nádherný………Třeba někdy někde naviděnou se těší Hrabě Tomáš a Hraběnka Martina z Kladrub

6.6.2016
Zdravím Vás Michale a Petro, ještě jednou móóc díky za super zážitek a prosím o zaslání fotografií. A přejeme mnoho dalších krásných letů a spokojených šlechticů. Hrabě Pavel, Oldřich a Komtesa Kateřina z Lochovic.
P.S.: Komtesa dnes ve škole vyprávěla příběh o zvířátkách, která letěla balónem dříve než lidi 🙂

27.5.2016
Dobrý den, moc děkujeme za informaci a rychlou výbornou komunikaci. Děkujeme za překrásný zážitek. Jste výborní velmi sympatičtí – samé nej! Budu doporučovat. Děkujeme hraběnka Jiřina a Petr:-D PS: I nadále měkká přistání!

23.5.2016
Dobrý den, ještě jednou velké díky Vám, za krásný let a věci s nim spojené. Jsme rozhodnuti si příští rok let s Vámi zopakovat. Děkuji a přeji hezký den…Petr M

23.5.2016
Dobrý den, o fotografie z večerního letu ze dne 21.5.2016 (hrabata a komtesa z Bukovan) bychom určitě měli zájem. Rovněž bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat za nevšední zážitek a příjemnou atmosféru, kterou jste vytvořili nejen pro pasažéry v koši balónu, ale i pro jejich doprovod. S pozdravem Marcela K. s rodinou

21.5.2016
Vřele Děkuje:-) a ze srdce dobrý:-) vítr přeje-hrabě Pavel z Chlístova, let s Vámi byl tuze krásný:-D a tak těším se někdy zas znova:-D!

19.5.2016
Dobrý den, ještě jedou děkujeme za super zážitek a profesionálně milý přístup a prosíme o foto v plném rozlišení. Hrabata Karel a Ludmila
PS: a také vřelé díky za kytice z korun stromů 🙂

2.5.2016
Dobrý den, fotky jsou úžasné a moc prosím jestli mě můžete poslat foto v plném rozlišení. Jinak, let byl úžasný, mám zážitek který nejde ani popsat, moc se mi to líbilo, opravdu moc, děkuji. A vy i váš manžel jste naprosto skvělí, velice příjemní lidé, opravdu moc děkuji a moc jsem si to užila. Přeji krásný, slunný den Jitka M.

2.5.2016
Dobrý den, prosím o zaslání fotografií v plném rozlišení. Moc děkuji za super zážitek. Pavel G.

10.1.2016
Dobrý den, moc děkujeme za fotečky a ten nejkrásnější zážitek v novém roce. Přejeme krásné vzlety a vždy bezpečná přistání. Hezký den, hrabě Miloš a hraběnka Zdena z Postřelné

2.11.2015
Dobrý večer, děkujeme celému vašemu týmu za krásný zážitek a za zaslání fotek. Helena.B

30.10.2015
Ahoj Michale a Petro, přestože jsem vám to už řekl, tak co je psáno to je dáno. Takže ještě jednou díky moc za krásný, milý, pohodový, profesionální a bezpečný zážitek. Pocit štěstí zůstává a při sdílení se násobí. Prosím přístupy k foto zašlete na moji a strýčkovu adresu, která je v kopii e-mailu. Tolik bezpečných přistání, kolik vzletů a někdy brzy na viděnou. Honza

26.10.2015
Nádherné fotky, krásné zážitky z letu balónem. Děkujeme za skutečně fantastický výlet a všem známým budeme doporučovat. Díky, díky, díky. Radka O. a Jiří K.

28.9.2015
Dobrý večer, rád bych vám ještě jednou poděkoval za vynikající servis, vtip, profesionalitu, který jste poskytl dnešnímu rannímu letu z Konopiště do Libohošti. My jsme s vámi letěli před 2 roky a byli jsme naprosto nadšeni vaším přístupem. To jsme slavili stříbrnou svatbu. Dnes letěla dcera s manželem, kteří slavili svatbu a byli oba příjemně překvapeni. My byli dnes s vaší paní pouze pozemní doprovod a přestože to bylo naprosto něco jiného než z koše balonu, byl to taky adrenalin. Jsme moc rádi, že jste stále stejní a že si vaší laťku držíte pořád stejně vysoko. Kdybych měl někdy letět znovu balonem, první jméno, které mě napadne, bude Kubát a Chadbalon. A to bez jakéhokoliv přehánění.
Díky vám za dnešní krásný zážitek baron Petr z Bílkovic

2.9.2015
Dobrý den, paní Kubátová, mockrát děkuji za odkaz na foto našeho letu. Let byl super a vy s panem Kubátem také. Budeme mít na co vzpomínat a rádi Vás doporučíme. Děkujem, s pozdravem Roman K.

24.8.2015
Dobrý den, jeste jednou bych chtěla za sebe i za manžela poděkovat za krásný zážitek. Díky, Baronka Kamila z Vykáně

24.8.2015
Dobrý den, fotky jsou krásné. Určitě o ně máme zájem. Děkujeme za krásný zážitek! Myslím, že nebyl poslední. Zdravím, Darina Š.

11.8.2015
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat na úžasný a neopakovatelný zážitek z večerního letu (21.7. 2015) a ze závěrečného ceremoniálu křtění, bylo to vše nádherné a nevšední a chci Vás poprosit, zda je možné si někde stáhnout obrázky.
Srdečně zdraví Jana N.

2.8.2015
Zdravím. Děkujeme za krásné fotky (i zážitek) a budeme rádi, když nám pošlete obrázky v plné kvalitě. Tímto před Vámi smekám a DĚKUJI za všechny zúčastněné za profesiální (až kamarádský) přístup k nám – „zákazníkům“ :-), kteří jen překáželi… Všichni jsme nadšeni zážitkem a já jsem si slíbil, že než umřu:-), tak musím s Váma letět znova! Chtělo by to ale o „level“ výš…třeba v zimě přes nějaký „kopce“. Fakt pecka!
Děkuji ještě jednou, zdraví Baron Jan ze Starého Sedla 🙂

20.7.2015
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za krásný zážitek a opravdu nádherné fotky. Pěkné pohodové dny a šťastné lety přejí
baronka Jana a komtesa Hanka z Hrubého Rohozce

20.7.2015
Dobrý den, byl to nádherný a nezapomenutelný zážitek, děkuji za něj!
S pozdravem, baron Jan z Nových Křečan 🙂

12.7.2015
Dobrý den, rád bych využil nabídky a požádal Vás o zaslání fotografií z letu – Karlštejn 11.7.2015 večer. Pokud by šel poslat i GPS záznam letu bylo by to super. Ještě jednou bych vám chtěl za oba poděkoval za krásný a velice profesionálně provedený zážitek. Díky M.M.

6.7.2015
Dobrý den vážení a výborní vzduchoplavci! Díky za krásný zážitek (možná ne poslední)!! Prosíme o poslání fotek. Hrabě Petr a hraběnka Věra z Koněprus

6.7.2015
Dobrý den, vše je fantastické, děkujeme za vše, bylo to ohromné, Perglovi.

8.6.2015
Dobrý den, ještě jednou vám děkujeme za příjemný let uskutečněný 5.6.2015 večer nad Karlštejnem. Prohlíželi jsme si fotografie zveřejněné na vašem webu a velice se nám líbí, proto bychom o ně stáli i v plné kvalitě. Prosíme o informaci, kde je lze stáhnout v plné kvalitě. Děkuji a přeji hezký den Lucie K.

8.6.2015
Dobrý den Kubátovi, ještě jednou děkujeme za perfektní organizaci, vyčerpávající výklad a hlavně úžasné pohledy a nezapomenutelné zážitky. S přáním všeho dobrého a mnoha dalších měkkých přistání Jana baronka z Praskoles

5.6.2015
Dobrý den, děkujeme už jsem si je prohlídnul a jsou pěkné, jestli mohu požádat o zaslání v lepším rozlišení děkuji a vzpomínám na krásné zážitky.
Baron Zdeněk z Městečka s baronkou Sylvou z Městečka

5.6.2015
Dobrý den, děkujeme, fotky jsou krásný !!! Rodičům se to moc líbilo. S pozdravem Mirka P.

17.5.2015
Vážení manželé Kubátovi, rád bych Vám z celého srdce poděkoval za úžasný páteční zážitek a to nejen pro členy rodiny, kteří s Vámi letěli, ale i nás jako doprovodu. Vše bylo perfektně zorganizované a naplánované… Při této příležitosti se mi v hlavě zrodila myšlenka, že i já bych chtěl let zažít společně se svými přáteli. Jaká je Vaše cena v sezóně, prosím? Zároveň děkuji za nádherné fotografie, které předávám celé rodině. Přeji Vám mnoho klidných letů a těším se někdy příště.
S úctou se loučí, Aleš Š.

12.4.2015
Děkujeme za krásný zážitek, bylo to prima a přejeme Vám mnoho spokojených vzduchoplavců, jako jsme byli my. Zdraví Honza a Jarča V.

3.11.2014
Dobrý den, moc děkujeme za fotky i za super zážitek. Děláte to fakt dobře 🙂
Lenka S.

20.10.2014
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasný zážitek z letu balónem OK 3008 dne 14.10.14!!! Fotky jsou krásné, prosím pošlete nám všechny v plné kvalitě přes úložiště.
Díky. S pozdravem baronka Martina a baron Josef z Černých Voděrad

20.10.2014
Srdečné díky, bylo to báječné, do budoucna vše nejlepší přejí M.H. a M.Š.

7.10.2014
Dobrý den, děkuji za link a hlavně za celý let! Rodiče byli nadšení a určitě s vámi neletěli naposled 😉 Hezký den Tereza

7.10.2014
Dobrý den, ještě jednou děkuji Vaši rodinné firmě za prima zážitek při letu balonem v Českém ráji (večer 27.9.2014). Zveřejněné fotky na webu jsou super.
Díky Baron Michal z Hvozdce

23.9.2014
Dobrý den, děkujeme za přeposlání odkazů, fotky jsou super, let balonem je úžasný zážitek, všem se to moc líbilo, přejeme krásný den šlechta z Hosova !!

23.8.2014
Dobrý den paní baronko,
děkujeme a bylo to skvělé, určitě ještě poletíme, děti už vymýšlely, zda existují pernamentky na balon a moc se jim to i jako nám s vámi líbilo. Krásný víkend přejí vikomt Břetislav z Moravy, komtesa Kateřina z Moravy,
baronka Renáta z Moravy a baron Břetislav z Moravy.

23.8.2014
Velice děkujeme za krásné fotky a nádherný zážitek z letu. Váš přístup byl velice příjemný a přátelský. Ještě jednou díky panu pilotovi, Vám za trpělivost při objednávce 🙂 i celému Vašemu týmu při přípravách a ukončení. Všude Vás budeme chválit a doporučovat. Bylo to bez chyby a krásné.
Děkujeme Baron Ivan Z Moravy, Baronka Iva z Moravy a Komtesa Andrejka z Moravy.
(PS: Eliška se na zemi nudila a příště prý letí s námi 🙂 )

11.8.2014
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za nevšední a krásný zážitek, naprosto profesionální, ale přesto vřele lidský přístup. Za sebe i za moji nastávajíci mohu říci, že budu zážitek u Vás vřele doporučovat. Děkujeme.
S pozdravem Baron Tomáš z Nesvačil

6.8.2014
Dobrý den, pane barone a baronko, prosili bychom o zaslání fotek ze dne 2.8.2014. Moc děkujeme a vzpomínáme na zážitky z nádherného letu.
Jaroslav a Eliška, baron a baronka z Václavic.

3.8.2014
Dobrý den pane barone, děkuji Vám ještě jednou za krásný zážitek a šlechtický titul. Fotografie jsem zhlédl a chtěl bych požádat o zaslaní v plné kvalitě. Předem děkuji.
S pozdravem baron František z Václavic.

3.8.2014
Vážení Michale a Petro Kubátovi, a Jardo. Děkujeme ještě jednou za velmi krásný zážitek z letu Chadbalonem, který jste pro nás na 1. srpna připravili. Zejména oceňujeme atmosféru, kterou jste všichni tři po celou dobu vytvářeli. Klid, laskavost, pohodu, lehké poučení a hlavně neuspěchanost. Patří Vám všem dík. Rozhodně budeme tuto akci dále doporučovat rodině a známým.
Baron Jiří z Bělice a baronka Jarmila z Bělice.

3.8.2014
Dobrý den, fotky vypadají naprosto úžasně, prosím o zaslání všech fotek. Děkuji, tatínek si let velmi užil a byl nesmírně spokojený, jste velmi příjemná rodinka.
Děkuji Radka S.

3.6.2014
Milí Kubátovi (a že milí opravdu jste, bylo nám s vámi fajn :-)), nejenže máte krásný balon a let byl pro nás úžasný zážitek (tatínek včera nadšeně sděloval všem známým, jak moc si to užil), ale vytvořili jste i nádherné fotky. Pokud je budete ukládat někde ke stažení, prosím napište mi přístupové heslo. Přeju pohodový den a mnoho dalších slunečných letů s (jak se to správně říká?) měkkými přistáními.
Baronka Soňa z Lažan ,-)

27.5.2014
Díky za krásné fotky, jsou super. Přejeme samé šťastné lety a měkká přistání.
Baronka Emilia a Baron Václav z Knihovky

26.5.2014
Dobrý večer, teď právě si prohlížím fotky ze včerejšího ranního letu, jedna hezčí než druhá. Ještě jednou Vám všem chci poděkovat za další krásný zážitek, s tou mlhou to bylo jako v pohádce. Moc děkuji a doufám, že se s Vámi ještě někdy znovu uvidím.
S pozdravem J.H.

12.3.2014
Dobrý den, moc děkujeme za úžasný zážitek, na který nezapomeneme. Všichni „tři“ jsme byli nadšení 🙂 Děkujeme za krásné fotky. S pozdravem baron a baronka z Malé Lhoty

10.10.2013
Dobrý den pane Barone, díky za upozornění a úžasně rychlé zpracování. Rozešlu vší šlechtě ke sdílení. Je vždy radost účastnit se něčeho, co člověk bezvadně umí a ještě to má rád. Když se k tomu navíc přidá dobrý charakter, smysl pro humor, lidská upřímnost a rodinná pohoda, tak je to v dnešní době téměř zázrak. Díky za něj. Jste všichni úžasní!! Rádi jsme Vás poznali a pevně doufám, že tímto to nekončí.. dobré věci by se měli zušlechťovat. 😀 Pevné objetí Vám, polibek paní Baronce i slečně Komtese v zastoupení prosenické šlechty Baron Martin z Prosenické Lhoty;) Na brzkou shledanou

4.10.2013
Dobrý den, chceme Vám ještě jednou poděkovat za úžasné zážitky, fotky a za setkání s Vámi. Let byl dárek ke 40.narozeninám mého muže, už vím, co mu koupím k 50-tinám – přelet Alp 🙂 I když nevím, jestli to tak dlouho vydržíme 🙂 Držíme palce dalším vzletům a výletům. Mějte se moc hezky! baronka Jindřiška a baron Tomáš z Řetče.

23.9.2013
Dobrý večer, chceme poděkovat celému vašemu týmu za úžasný včerejší večerní let. Byl to skvělý nevšední zážitek, kterým jsme s manželkou oslavili stříbrnou svatbu 🙂 a musím říct, že skvěle. Opravdu nejste firma střádalů, jak jste říkal, ale dáváte do toho to, co mi jinde schází, lidský a vtipný a přesto naprosto profesionální přístup. Díky vám všem za to. Již jsme si prohlédli fotografie ve fotogalerii, jsou skvělé. Poprosil bych vás o fototgrafie v originálním rozlišení a jak nabízíte i GPS dráhu letu. Třeba na ulozto.cz. Ještě jednou moc děkujeme celému vašemu týmu a budeme se těšit na fotky baron Petr a baronka Blanka z Bílkovic 🙂

9.9.2013
Děkuji moc za nádherné fotky a za krásný zážitek. S přáním krásného dne S.

9.9.2013
Dobrý den,chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za sobotní let, byl to pro nás opravdu skvělý zážitek. Komtesa Lenka z Všeně

21.8.2013
Dobrý den,moc a moc Vám děkujeme za bezvadný zážitek z letu. I když už jsme dávno zpátky na zemi, unešeni jsme stále. Bezkonkurenční byl také přístup a milé jednání z Vaší strany, proto máte Náš dík a přejeme bezpočet úspěšných letů. S pozdravem za celou posádku baronka Alena z Libichova

15.7.2013
Milý pane Kubáte, chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za nezapomenutelný krásný zážitek a za zaslané fotky. Naši radost z nově nabytého baronství nezkalila ani poznámka našeho kamaráda „opravdového“ potomka rodu Thurn-Taxis, který prohlásil že „baron je jeden z nejnižších titulů“. (Jo a to pole kam jsme dopadli se jmenuje „U andělíčků“ – hezký že jo) Pozdravujte vaše děvčata, mějte se krásně a určitě se nevidíme naposled. Nasťa a Pavel z Podhradí.

13.7.2013
Dobrý den, chtěl bych tímto poprosit o zaslání odkazu na fotky v plné velikosti z letu 13.7.2013 ráno. Ještě jednou děkuji za perfektní zážitek.
Zdraví Baron Stanislav z Podhradí

10.7.2013
Dobrý den, fotky jsou perfektní, tak, jako byl celý let. A ještě jednou bych chtěl poděkovat za opravdu úžasný zážitek, už uvažujeme o zimním letu.
Zdraví vás a přejí klidné lety baron Pavel a baronka Kamila ze Střelítova.

20.10.2012
Dobrý den, rádi bychom Vám ještě jednou rádi poděkovali za báječný let (a fotky). Hodně úspěchů a mějte se krásně. Vikomt David a Komtesa Zuzana z Borky

30.9.2012
Vážený pane Kubáte, děkuji moc za poslané fotky z letu, bude to hezká vzpomínka zase z druhé strany. Co se zákazu práce týče, je to složitější. Vždycky jsem pracoval pro radost a tudíž přestat je pro mě dost obtížné. Na druhou stranu bych chtěl splnit slib. Po dlouhé úvaze jsem se rozhodl ke kompromisu, který budu demonstrovat tím, že si dobrovolně nechám snížit plat. Od příštího měsíce budu pracovat pouze za stravenky, tramvajenku a malý obnos na další lety balonem 🙂 Srdečně zdraví a za profesionální přístup děkují baron a baronka z Vensova

27.8.2012
Milí balonáři, dnes jsem si konečně prohlédl fotky a video z našeho společného letu z 12.8. Rád jsem si zase takto připomněl báječný let v krásném večerním počasí. Srdečný dík. Přeji Vám hodně úspěšných letů a spokojených zákazníkú. Letu zdar! Srdečně Vás zdraví Baron Bohumil ze Skrýšova

31.5.2012
Ještě jednou Vám chceme poděkovat za neskutečný zážitek a nádherný večer.Jsme vůbec rádi,že jsme poznali tak príma dvojku působili jste oba ,jako 100% profíci a zároveň jako fajn lidi.Ještě jednou DÍKY a příznivý vítr !!! Baron a Baronka z Heřmaniček

18.1.2012
Thanks for having my first flight. It was a great adventure for me! Hope to see you sometime again! Thanks for the celebration, too! Comtesse Christine from Feldkirchen

Kde jste se o nás dozvěděli?


    Děkujeme za zpětnou vazbu! Tým Chadbalon